ChciaĹ byÄ dobrym kolegÄ i odwieĹşÄ znajomego do domu - nie przeszkadzaĹy mu 3 promile
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: ChciaĹ byÄ dobrym kolegÄ
i odwieĹşÄ znajomego do domu - nie przeszkadzaĹy mu 3 promile,
w którym piszą, że
"Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali nietrzeĹşwego kierowcÄ, ktĂłry jechaĹ caĹÄ
szerokoĹciÄ
jezdni. Badanie alkomatem wykazaĹo, Ĺźe mÄĹźczyzna miaĹ aĹź 3 promile alkoholu w organizmie. KierujÄ
cy Sko (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.